همسران وزرای دولت یازدهم به همراه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند، همسران مسئولان در این بازدید هر کدام یک تا سه کودک را تحت پوشش و حمایت قرار دادند.

به گزارش فارس همسر رئیس جمهور و همسران وزرای دولت یازدهم به همراه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند، همسران مسئولان در این بازدید هر کدام یک تا سه کودک را تحت پوشش و حمایت قرار دادند.

خانم صاحبه عربی همسر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور شامگاه سه‌شنبه به همراه همسران وزرای دولت از نمایشگاه کار معلولان که در شیرخوارگاه آمنه دایر شده بود، بازدید کردند.

در این بازدید همسر رئیس‌جمهور با بیان اینکه وظیفه اخلاقی و اجتماعی همگان توجه به اقشاری است که ناخواسته مورد سوء رفتارهای اجتماعی قرار گرفته‌اند، گفت: همه ما در قبال این افراد مسئول هستیم.

همسر رئیس‌جمهور با عهده دار شدن ساخت ۱۰ مهد کودک در روستاهای دورافتاده کشور، افزود: بازدید امروز از نمایشگاه دستاوردهای معلولان شروع حرکتی جدید در جهت حمایت از کودکان معلول، بی‌سرپرست و بد سرپرست است که به طور عام در مراکز بهزیستی نگهداری می‌شوند.

وی گفت: قرار است که با همراهی همسران وزرای دولت یازدهم یک برنامه منسجم و هدفمندی را در ارتباط با مسائل حمایتی در حوزه‌های کودکان بی سرپرست و بدسرپرست با محوریت معلولین انجام دهیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز که همسر رئیس‌جمهور و همسران وزرا را در این بازدید همراهی می‌کرد، گفت: دولت تدبیر و امید که برخاسته از اعتماد مردم است، هیچ لحظه‌ای را برای بهبود زندگی آحاد جامعه به ویژه آسیب دیدگان اجتماعی از دست نخواهد داد.

علی ربیعی یادآور شد: کودکان علاوه بر مراقبت، نیازمند امنیت روانی هستند و ما در برابر این کودکان مسئول هستیم، کودکان بدسرپرست قربانی شرایط اجتماعی و اقتصادی خانواده‌های خود هستند و فرایندی که آنها را راهی مراکز بهزیستی کرده، مسئولیت بزرگی را برعهده مسئولان نهاده است.

به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کودکان هیچ تقصیری در انتخاب سرنوشت خود ندارند و این ما هستیم که سرنوشت آنها را رقم می زنیم لذا باید آینده را برای کودکان روشن ساخت زیرا آنها خود در فرداهایی که از راه می رسد، در نقش والدین، باید نسل‌های آتی را پرورش دهند.

وی گفت: ضروری است شرایطی را در مراکز بهزیستی فراهم کنیم که این کودکان بتوانند نظیر زندگی در خانه را تجربه کنند.

ربیعی یادآور شد: دیدار با کودکان در مراکز بهزیستی همواره این مهم را برای ما یادآوری می کند که در برابر همه این کودکان مسئول هستیم و هیچگاه نباید از برنامه ریزی های دلسوزانه و مدبرانه نسبت به آنها غفلت کنیم.

تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.