قیمت ال ۹۰,قیمت ال ۹۰ در بازار, پژو ۲۰۶,

اعلام قیمت جدید ال ۹۰ و پژو ۲۰۶ ؛ هفته آینده

رئیس شورای رقابت با اعلام این که تعیین قیمت ال ۹۰ و پژو ۲۰۶ به کمیته مرکز ملی رقابت محول شده است، افزود: شورای رقابت در جلسه هفته آینده پیشنهاد کارگروه مذکور را بررسی و پس از تأیید نهایی، قیمتهای جدید را اعلام خواهد کرد.

جمشید پژویان در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، در رابطه با جزئیات جلسه دیروز شورای رقابت که قرار بود به دلیل بدقولی خودروسازان در ارسال اطلاعات، قیمت متوسطی برای خودروهای سی‌کی‌دی تعین شود، اظهار داشت: در جلسه دیروز موضوع قیمت گذاری مابقی خودروها بررسی و در نهایت مقرر شد کارگروه کمیته مرکز ملی رقابت در فرصتی یک هفته‌ای قیمت متوسطی را برای این خودروها تعیین کند.

وی با اشاره به اینکه این کارگروه با فرصتی یک هفته ای ضمن استخراج اطلاعات اقدام به ارائه پیشنهاد خود برای قیمت مابقی خودروها خواهد نمود، افزود: شورای رقابت در جلسه آینده خود پیشنهاد کارگروه مذکور را بررسی و پس از تأیید نهایی اعلام خواهد نمود.

به گزارش تسنیم، پیش از این جمشید پژویان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه علیرغم مکاتبات متعدد شورای رقابت با خودروسازان هنوز تعدادی از خودروسازان اطلاعات لازم را برای تعیین دستور العمل قیمت گذاری خودروهای سی کی دی به این شورا ارسال نکرده‌اند، اظهار داشته بود: خودروسازان تا جلسه آینده شورای رقابت فرصت دارند تا اطلاعات تکمیلی خود را برای تعیین دستورالعمل قیمت این خودروها به شورا ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: در صورت عدم دریافت اطلاعات، شورای رقابت در نهایت قیمت متوسطی را برای این خودرو ها در نظر خواهد گرفت./تسنیم

 

 تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.