آخرین رمان پل استر به ایران می آید

 

جوان ۱۷ و ۱۸ ساله كه از زنان كیف قاپی می كردند مدعی شدند برای انجام سرقت شرط بندی می كرده اند. 

ساعت ۱۶ روز ۴ آبان امسال مأموران كلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو از طریق مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان دستگیری یك سارق گردنبند قاپ در حوالی فروشگاه شهروند خانی آبادنو قرار گرفتند.

با حضور مأموران كلانتری در محل، خانمی با مراجعه به مأموران گفت: این آقا به همراه یك نفر دیگر با یك دستگاه موتورسیكلت قصد داشتند تا زنجیر طلای عروسم را از گردنش سرقت كنند كه با حضور مردم در محل دستگیر شد، اما همدستش از محل فرار كرد.

با انتقال متهم به نام شهاب ۱۷ ساله به كلانتری وی ضمن اعتراف به گردنبندقاپی به مأموران گفت: از چندی پیش با پسردایی ام به نام سامان شرط گذاشتیم تا ببینیم آیا می توانیم كیف قاپی و گردنبندقاپی كنیم یا نه؛ پس از اولین سرقت بود كه تصمیم گرفتیم این كار را ادامه دهیم و به هیچ عنوان تصور نمی كردم كه روزی دستگیر شوم.

با توجه به اعترافات صریح شهاب و معرفی پسردایی خود به نام سامان ۱۸ ساله به عنوان متهم متواری شده، دستگیری این متهم در دستور كار مأموران قرار گرفت و این متهم نیز تنها پس از چند ساعت از زمان دستگیری شهاب، در ساعت ۲۰ روز حادثه در منطقه عبدل آباد، شناسایی و دستگیر شد.

با تشكیل پرونده مقدماتی و به دستور شعبه اول دادیاری دادسرای امور جنایی تهران، متهمان جهت رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

با آغاز تحقیقات در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، متهمان در اعترافات خود عنوان كردند كه با یك دستگاه موتورسیكلت هوندا ۱۲۵ طوسی رنگ و در محدوده خانی آبادنو اقدام به كیف قاپی و گردنبندقاپی كرده اند.

با توجه به وقوع سرقت های مشابه در منطقه خانی آباد و با جمع بندی شكایت مطرح شده درباره سرقت های مشابه، مالباختگان جهت شناسایی متهمان به پایگاه پنجم دعوت شدند.

با حضور مالباختگانی كه توسط سرنشینان موتورسیكلت هوندا ۱۲۵ مورد سرقت قرار گرفته بودند، تعدادی از مالباختگان موفق به شناسایی كامل هر ۲ متهم شدند.

یكی از مالباختگان كه زن جوانی بود، در زمان شناسایی متهمان به كارآگاهان گفت: در روز ۴ آبان برای شركت در جشن تولد دختر یكی از بستگان دعوت شده بودم؛ برای همین در ساعت ۱۷ به مدرسه محل تحصیل دخترم رفته و پس از تحویل گرفتن از اولیای مدرسه به سمت محل میهمانی حركت كردم.

در خیابان درختی و در زمان داخل شدن به داخل كوچه، ناگهان این دو نفر با یك دستگاه موتور به من و دخترم نزدیك شدند و در یك لحظه كیف دستی همراه مرا به سرقت برده و از محل متواری شدند؛ در آن لحظه دختر كوچكم آنقدر ترسیده بود كه از شدت ترس بیهوش شد و من بیشتر از هر چیز نگران سلامت دخترم بودم؛ برای همین بلافاصله با كمك عابرانی كه در آن لحظه متوجه موضوع سرقت شده بودند دخترم را به منزل بستگانم در داخل همان كوچه بردم.

سرهنگ كارآگاه علی اكبر اسدی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان به ارتكاب سرقت های مختلف كیف قاپی و گردنبدقاپی و همچنین شناسایی متهمان از سوی ده ها تن از مالباختگان، این امكان وجود دارد كه تعداد سرقت های ارتكابی از سوی متهمان افزایش یابد لذا از همه مالباختگانی كه در منطقه جنوب غرب تهران بویژه در منطقه خانی آبادنو مورد گردنبندقاپی و كیف قاپی قرار گرفته اند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمان و طرح شكایت خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه كنند.... / گزارش : خبرگزارى فارس 
تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.