عباسی وزیر سابق ورزشی

 چرا وزير سابق ورزش هنوز «باديگارد» دارد!؟

در حالی‌که نزدیک به صد روز و اندی از عمر دولت تدبیر و امید سپری شده، وزیر ورزش و جوانان دولت دهم همچنان به حیات مخفی و در سایه خودش ادامه مي‌دهد و از امکانات دولتی بهره‌مند است.

خیابان سایه، برج شیشه‌ای آبی رنگی که ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان لقب گرفته است. همه چیز از اولین روزهای کاری دولت یازدهم شروع شد که صالحی امیری بعنوان گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان، کلید دار موقت کاخ سئول شد و بر مسند این وزارتخانه تکیه زد.

 

اما اتفاق جالب و البته عجیبی که به‌صورت همزمان رخ داد، حضور وزیر سابق ورزش و جوانان در ساختمان شماره 2 این وزارتخانه بود! حضور همزمانی که با برو و بیا و البته ریخت و پاش‌های همیشگی محمد عباسی و اطرافیانش همراه بود.

 

نکته جالب توجه اینکه صالحی امیری با وجود آگاهی از این موضوع، کوچکترین واکنشی نسبت به این مسئله نداشت و مانع استفاده عباسی از انواع و اقسام امکانات دولتی نشد تا وزیر ورزش و جوانان دولت دهم، از امکانات دولت تدبیر و امید هم بهره مند باشد!

 

کش و قوس زیاد و پیچیدگی پرونده مربوط به انتخاب وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم و رفت و آمد پیاپی سرپرستان این وزارتخانه، باعث شده تا این اتفاقات عجیب که البته با روح قانون اساسی هم کاملا منافات دارد در حاشیه قرار بگیرد و وزیر سابق ورزش و جوانان همچنان به رفت و آمد و حضور خود در ساختمان شماره 2 ادامه دهد.

 

با توجه به وضعیت نابسامان و بلاتکلیفی که وزارت ورزش و جوانان داشت و بهم ریختگی و از هم پاشیدگی تمامي‌امور مربوط به این وزارتخانه، این موضوع که حضور محمد عباسی و برخی همراهان و البته استفاده از امکانات دولتی واکنشی را به خودش نبیند تا حدودی قابل توجیه بود.

اما انتظار می‌رفت که بعد از بي اعتمادي مجلس به مسعود سلطاني‌فر، رضا صالحي‌اميري و نصرا...‌سجادي و البته انتخاب محمود گودرزی به عنوان وزیر ورزش و جوانان، اقدامي‌جدی در این خصوص صورت دهد اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه خبرها حکایت از پررنگ‌تر شدن آمد و رفت و حضور محمد عباسی در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان دارد.

 

در حالی‌که نزدیک به صد روز و اندی از عمر دولت تدبیر و امید سپری شده، وزیر ورزش و جوانان دولت دهم همچنان به حیات مخفی و در سایه خودش ادامه مي‌دهد و از امکانات دولتی بهره‌مند است. امکاناتی از قبيل دفتر کاری کاملا مجهز  واقع در طبقه سیزدهم ساختمان شماره 2، خودروی متعلق به حوزه وزارتی و نکته جالب‌تر تيم محافظاني که همچنان مسئولیت حفاظت فیزیکی و رفت و آمد محمد عباسی را بر عهده دارند! اتفاقی عجیب که قطعا نمونه مشابهی در عمر 10 دولت گذشته نداشته و کاملا بی‌سابقه است.

 

نکته جالب تر اینکه وزیر سابق ورزش و جوانان همچنان با مراسم و تشریفات خاص سابق به «ساختمان سایه» ورود و خروج مي‌کند و در ظاهر امر اینطور به نظر مي‌رسد که بام ورزش در حال حاضر دو هوای جداگانه را تجربه می‌کند.

 

تداوم حضور پای خوان پر زرق و برق ورزش و استفاده از امکانات دولتی قطعا خلاف قوانین و مقررات حکومتی است و در صورت عدم برخورد لازم از سوی محمود گودرزی با این موضوع، مي‌تواند وزیر ورزش و جوانان دولت دهم را تحت پیگرد قرار بدهد! باید به انتظار نشست و دید که تخلف جدیدی در پرونده قطور تخلفات دولت دهم ثبت مي‌شود یا خیر؟!

 عباسي در ساختمان سايه چه مي‌كند؟
اما سوال مهم در اين رابطه اين است كه محمد عباسي دقيقا در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان چه مي‌كند. او در شرايطي همه روزهاي بعد از پايان حيات سياسي دولت دهم را در اين ساختمان گذرانده كه عملا اين وزارتخانه عريض و طويل صاحبي به معناي واقعي نداشته.

 

آنطور كه برخي منابع مدعي‌اند عباسي در اين وزارتخانه هم‌اكنون بيش از هر چيزي درگير تحقيقات دانشگاهي‌اش است. در حالي كه او قرار بود طبق آنچه كه صالحي اميري گفت، مشاوري باتجربه در حوزه جوانان براي وزير ورزش و جوانان باشد. مشاوري كه قطعا يك روز هم مشاور نبوده است.
/روزنامه قانون

 تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت پرینتر | قیمت سرور
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.