اخبار,اخبار اقتصادی,طرح مسکن مهر


اخبار اقتصادی - اظهارات آخوندی در خصوص آینده مسکن مهر

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: تجهیز مالی طرح مسکن مهر در سال آینده متوقف نمی‌شود و هدف دولت متوقف کردن چاپ پول بدون پشتوانه و کنترل نقدینگی است که این به معنی توقف تجهیز منابع مالی نیست.

به گزارش ایسنا،‌ عباس آخوندی در حاشیه مراسم گرامی‌داشت روز مهندسی با بیان اینکه سال آینده پول بدون پشتوانه به هیچ یک از بخش‌های اقتصادی کشور تعلق نخواهد گرفت، اظهار کرد: این به معنی توقف تجهیز منابع مالی طرح مسکن مهر نیست.
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تاثیر هدفمندی یارانه ها بر افزایش قیمت مسکن گفت: اقتصاد یک کل به هم پیوسته است و اجرای فاز دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها نیز تاثیر خود را به صورت یکپارچه بر اقتصاد کشور خواهد گذاشت اما از آنجاکه سیاست دولت کنترل حجم نقدینگی و چاپ نکردن پول بدون پشتوانه است فکر نمی‌کنم با آثار تورمی جدیدی روبرو شویم.
 
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه هدفمندی یارانه‌ها نوعی بازتوزیع بهینه منابع موجود برای افزایش کارایی اقتصاد است به سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار کرد: اصلی ترین فهم من از سیاست‌های ابلاغی افزایش قدرت رقابت اقتصاد ایران در سطح جهان است تا جایی که از یک سو میزان وابستگی به نفت کاهش یابد از سوی دیگر در محیط های متفاوت اقتصادی پایداری اقتصاد ایران را نشان دهیم.
 
آخوندی با اعلام اینکه در حوزه حمل و نقل، مسکن، شهرسازی و ساختمان کمترین میزان وابستگی بین‌المللی را داریم، تصریح کرد: ما هم اکنون نیز در راستای اقتصاد مقاومتی در حال حرکت هستیم و دارای قدرت افزایش توان ملی در این بخش هستیم.
 
وی به بازنگری طرح جامع مسکن نیز اشاره کرد و ادامه داد: با وجودی که برای به اتمام رسیدن طرح‌های موجود بخش مسکن به یک سال زمان نیاز داریم، مطالعات لازم برای بازنگری طرح جامع مسکن را با تعیین کارگروه‌های علمی شروع کرده‌ایم و امیدواریم به زودی شاهد دستاوردهای آن نیز باشیم.
اخباراقتصادی -  ایسناتاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.