اخبار,اخبار اقتصادی,سامانه سازمان هدفمندی

 

اخبار اقتصادی - اختلال در سامانه هدفمندی یارانه ها

در حالی که تنها حدود 9 ساعت از آغاز ثبت نام یارانه نقدی مرحله دوم هدفمندکردن یارانه ها می گذرد تعداد زیادی از مراجعه کنندگان به این سایت به دلیل اختلال امکان ثبت نام را ندارند.

به گزارش ایرنا، ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها از بامداد روز جاری (چهارشنبه) آغاز شد و طبق برنامه اعلامی سرپرستان خانواری که رقم سمت راست کد ملی آنها صفر باشد می توانند از طریق سامانه رفاهی تا پایان روز جاری (ساعت 24) ثبت نام را انجام دهند.

اما تعداد زیادی از سرپرستان خانوار که رقم سمت راست کد ملی آنها صفر است و باید براساس برنامه زمان بندی در روز جاری ثبت نام کنند با پیغام های مختلفی از این سامانه مواجه شدند و به همین دلیل تا این لحظه امکان ثبت نام را از دست داده اند.

تعدادی از متقاضیان در تماس با ایرنا اعلام کردند در زمان مراجعه با این سامانه از ساعت 24 بامداد امروز با پیام ˈاین سامانه در حال بروز رسانی استˈمواجه شده و به همین دلیل تاکنون نتوانسته اند ثبت نام را انجام دهند.

همچنین برخی دیگر از مراجعه کنندگان به این سامانه می گویند، پس از ارایه اطلاعات اولیه در سامانه رفاهی امکان تشخیص کد امنیتی ارایه شده از سوی سایت وجود ندارد.

البته ناگفته نماند که تعدادی از متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها صفر بوده و باید در روز جاری تقاضای خود را به این سامانه وارد می کردند نیز با این پیغام مواجه شدند که روز جاری نوبت شما برای ثبت تقاضا نیست و باید در روزهای آتی درخواست خود را ارایه کنید.

برخی دیگر از سرپرستان خانوار نیز می گویند سامانه ثبت یارانه شماره حساب بانکی که در گذشته توسط آن یارانه دریافت می کردند را قبول نمی کند و پیغام این شماره حساب اشتباه است را به متقاضیان ارایه می کند.

این مشکلات و اختلال در سامانه در حالی رخ داده که مسوولان سازمان هدفمندی از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از ایجاد مشکل در سامانه خبر داده بودند.

نرگس نجفی مدیر دفتر امور بانک اطلاعات سازمان هدفمندی یارانه ها درباره تمهیدات سازمان هدفمندسازی یارانه ها برای جلوگیری از بروز اختلال در سامانه رفاهی در زمان ثبت نام گفته بود: سازمان هدفمندسازی یارانه ها برای جلوگیری از این مشکل هماهنگی های لازم را با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای افزایش پهنای باند انجام داده و به همین دلیل پیش بینی می شود مشکلی در ثبت نام بوجود نیاید.

اخبار اقتصاد ی -  ایرنا

 تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.