مردي كه متهم است بر سر بدهي دو ميليون توماني مرتكب قتل شده در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي‌شود.

به گزارش جوان، شامگاه بيست‌و چهارم دي ماه سال 92 مأموران گشت پليس جسد مرد ميانسالي را در فضاي سبز شرق به غرب بزرگراه آزادگان كشف كردند. بررسي‌ها نشان داد كه اين مرد با چند ضربه چاقو كشته شده است. همزمان با انتقال جسد به پزشكي قانوني، هويت مقتول به نام احمد 42 ساله شناسايي شد.

يكي از دوستان مقتول گفت: احمد مدتي قبل مرتكب قتل شده بود اما با جلب رضايت اولياي دم موفق به رهايي از مجازات قصاص شده بود. او مدتي قبل به كارگاه من آمد و كارگري مي‌كرد اما بدون اطلاع محل كارش را ترك كرد و ديگر او را نديدم.

كارآگاهان در تحقيقات بيشتر متوجه شدند كه احمد شب حادثه با مردي به نام سهيل ديده شده است. اين مرد وقتي بازجويي‌ شد به قتل احمد اقرار كرد و گفت من دانشجوي يكي از دانشگاه‌هاي ورامين هستم. براي تأمين هزينه دانشگاه در مؤسسه خدمات منزل كار مي‌كنم و گاهي هم مسافركشي مي‌كنم. مدتي قبل بود كه با احمد دوست شدم و براي انجام كاري 2 ميليون تومان از او قرض گرفتم.

 

بعداً فهميدم كه او مرتكب قتل شده بود. احمد درباره نحوه قتل و سرقت‌هايي كه انجام مي‌داد، برايم تعريف مي‌كرد همين موضوع سبب شد تا از او بترسم. شب حادثه وقتي او را سوار ماشينم كردم گفت كه پولش را مي‌خواهد. خواستم مهلتي بدهد تا پول را فراهم كنم اما گفت اگر تا چند ساعت ديگر پول را فراهم نكنم، من را پول مي‌كند. به خاطر ترسي كه از او داشتم، چاقو كشيدم و خواستم از ماشين پياده شود. احمد اما تهديد كرد و من هم از ترس ضرباتي پرتاب كردم كه به گردنش خورد. خواستم او را به بيمارستان منتقل كنم اما متوجه شدم كه ديگر نفس نمي‌كشد. جسد را به فضاي سبز منتقل كردم و بعد از محل گريختم.

با اقرار مرد جوان به قتل، بازپرس پرونده را با صدور كيفرخواست به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داد. متهم به زودي مقابل هيئت قضايي شعبه 84 دادگاه كيفري استان تهران محاكمه مي‌شود.

اخبار حوادث - جوان

 تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت پرینتر | قیمت سرور
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.