رییس دفتر رییس جمهور گفت: با توجه به شائبه حضور ضرغامی در انتخابات صداوسیما در هرجا که فرصت پیدا می کند دولت را تخریب می کند.

به گزارش پانا، اسفندیار رحیم مشایی در حاشیه مراسم تجلیل از خادمین ستاد تسهیلات سفرهای کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه متاسفانه شاهد اخباری از سوی جریان خاصی هستیم که به دنبال حاشیه بردن فعالیت های دولت هستند و سازمان صدا و سیما با همراهی این جریان بعد از مطرح کردن دو شغله بودن شما به چند شغله بودن معاون اجرایی رئیس جمهور پرداخته اند، پاسخ شما به این جریان خاص چیست افزود: جریانات انحرافی ادعاهایی را از سوی برخی از افراد مختلف نسبت دادند که این ادعاها ملاک نیست ما باید ابتدا جریان اصلی را معلوم کنیم بعد جریان انحرافی از آن مشخص می شود.

وی تصریح کرد: امروز آدم هایی که در یک دوره می گفتند ما از دولت حمایت می کنیم الان به منتقد شماره یک دولت تبدیل شده اند که البته بیشتر از یک سال پیش، این موضوع را پیش بینی می کردم و امروز تمام حرف ها و هدف های آنها مشخص شده و سند آنها هم موجود است.

رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: اگر به سال ۸۴ مراجعه کنیم متوجه می شویم که امروز مخالفین و منتقدین دولت در آن زمان کدام طرف بودند. کسانی که درسال ۸۴ نامزدشان موفق به پیروزی نشد به ناچار به بهانه اصولگرایی گفتند که احمدی نژاد کاندیدای ماست ولی بعد که دیدند سهمی از آن آنها نشده است آهسته به دنبال ادامه خط خودشان رفتند تا بعد از احمدی نژاد به نان و نوای خودشان برسند.

وی در ادامه با بیان اینکه صدا وسیما و دولت خدمات زیادی را به یکدیگر ارائه دادند افزود: صدا وسیما شائبه کار سیاسی دارد و در همین زمینه هم سوابقی که در سال های پیش داشته خوب نبوده است.

مشایی با بیان اینکه الان شائبه ها در صدا و سیما خیلی زیاد است افزود: در این سازمان دو معاونت وجود دارد که یکی از معاونت ها به دلیل حمایت از یک کاندیدای دیگر در انتخابات سال ۸۸ ناراضی و معاونت دیگر هم که جدیدا منصوب شده از مسئولین تراز اول ستاد انتخاباتی یک کاندیدای دیگر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: معلوم است که صدا و سیما در هر جایی که فرصت پیدا کند به شکل تخریبی وارد می شود که البته این روزها شائبه حضور ضرغامی هم اضافه شده است.

تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.