متهم پرونده‌ اسيدپاشي در همدان در زندان اين شهر خودكشي كرده است.

به گزارش ايسنا، «مونا.ك» زني ناشناس كه در 15 ارديبهشت ماه سال 89 اقدام به اسيدپاشي بر روي «طاهره بهرامي» كرده بود، روز پنج‌شنبه هفته گذشته در زندان همدان خودكشي كرده است.

دكتر علي‌احسان صالح، مديركل پزشكي قانوني استان همدان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقي ايسنا با تاييد خبر خودكشي مونا، گفت: در حال حاضر جنازه وي در پزشكي قانوني همدان است.

او حاضر نشد درباره علت و چگونگي خودكشي «مونا» توضيحي ارائه كند.

طاهره زن جوان 26 ساله همداني در آغازين ساعات روز 15 ارديبهشت ماه سال 89 با شنيدن صداي زنگ حياط منزلش به همراه دختر 3 ساله‌اش به سمت حياط مي‌رود.

طاهره پس از بازكردن در حياط با زن ناشناس و بلندقامتي روبرو مي‌شود كه دستكشي بر دست و سطل‌آبي رنگي به همراه داشت و اين زن با بيان اينكه شيره انگور از طرف مادرشوهرش براي او آورده است از طاهره مي‌خواهد كه براي آوردن ظرف بزرگتر به خانه‌اش برود.

هنگامي كه طاهره براي برداشتن ظرف بزرگتر به داخل خانه‌اش رفت، «مونا» اين زن‌ناشناس از فرصت استفاده كرده و به طور ناگهاني وارد خانه شد به گونه‌اي كه هنگامي كه طاهره از آشپزخانه خارج مي‌شود زن ناشناس در فرصتي مناسب با آچاري كه به همراه داشت، ضربات متعددي به سر طاهره مي‌كوبد.

پس از آن‌كه طاهره بي حال بروي دو زانوي خود قرار مي‌گيرد، مونا، چهارليتر اسيدسولفوريك را كه در سطل آبي رنگ به همراه داشت را بر روي بدن طاهره مي‌ريزد و اين درحالي است كه كودك طاهره كه پشت مادر پناه گرفته بود نيز از اين جنايت مصون نماند و قسمتي از صورت و بدنش در اسيد مي‌سوزد.

چندي پيش دادستان عمومي و انقلاب همدان از صدور حکم قصاص براي متهم پرونده اسيدپاشي در اين شهر خبر داده بود. حجت الاسلام والمسلمين اکبر بيگلري هم‌چنين در گفت و گو با خبرنگار حقوقي ايسنا از ارسال اين پرونده به ديوان عالي كشور براي اعلام نظر درباره اجراي حكم قصاص متهم سخن گفته بود.


تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.