فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر راز قتل سه دوست را پس از 14سال فاش كرد.

سرهنگ غلام‌عباس بلفكه در گفت وگو با ايسنا، با بيان اينكه كارآگاهان پليس آگاهي اين شهرستان با بررسي پرونده‌هاي بازمانده سال‌هاي قبل به پرونده مفقود شدن فردي به نام «ولي‌الله. الف» برخوردند گفت: براساس مندرجات پرونده اين فرد 14 سال پيش در شب نيمه شعبان ازمنزل خارج و تاكنون به منزل بازنگشته بود اما با وجود تحقيقات گسترده هيچ سرنخي از اين فقداني يافت نشده بود.

وي افزود: با يافتن اين پرونده ماموران رسيدگي به آن را در دستور كار قرار داده و در بررسي بيشتر دريافتند دو دوست اين جوان به نام‌هاي «محمد. ن» و «محسن. ش» نيز 9 سال پيش مفقود شدند كه كارآگاهان با بررسي اين سه پرونده دريافتند رابطه‌اي پنهان ميان اين سه پرونده وجود دارد.

فرمانده انتظامي شاهين‌شهر با بيان اينكه ماموران در تماس با برادر «ولي‌الله» دريافتند كه اين جوان در شب نيمه شعبان از برادرش جدا شده و تاكنون به منزل بازنگشته است گفت: ماموران در تحقيقات بعدي دريافتند كه فقداني با فردي به نام «اكبر.ه» بيشترين رابطه دوستي را داشته است و اين در حالي بود كه اكبر با «محسن» و «محمد» نيز رابطه دوستانه داشته و «محمد» شوهرخواهر «اكبر» نيز محسوب مي‌شود.

وي با بيان اينكه ماموران در تحقيقات تكميلي دريافتند كه «محمد.ن» فردي معتاد بوده است گفت: كارآگاهان با احضار همسر وخواهر اكبر متوجه اظهارات ضد و نقيض خواهراكبر به نام «ايران» شدند به گونه‌اي كه كارآگاهان براساس اظهارات اين زن دريافتند كه به طور قطع «اكبر» از سرنوشت نامشخص سه فقداني اطلاع دارد.

فرمانده انتظامي شاهين‌شهر افزود: در حالي كه تحقيقات كارآگاهان براي واكاوي زواياي پنهان اين پرونده مبهم ادامه داشت آنان در تحقيقات تكميلي دريافتند «اكبر» كه معتاد به هروئين بوده كه چندين سابقه كيفري نيز در پرونده خود دارد و هم‌اكنون به علت سرقت در زندان به سر مي‌برد.

وي با بيان اينكه با مشخص‌شدن وجود ردپايي از اكبر در پرونده اين سه فقداني با هماهنگي‌هاي انجام‌شده اكبر از زندان به پليس آگاهي منتقل شد گفت: اكبر ابتدا منكر هرگونه ارتباط با پرونده اين سه فقداني شد اما سرانجام در مواجهه حضوري با خواهرش، پرده از راز جنايت 14 ساله برداشت.

بلفكه با بيان اينكه متهم در اعترافات خود عنوان كرد كه در سال 76 متوجه شده است كه «ولي‌الله.الف» براي خواهر و برادر زن وي مزاحمت‌هايي ايجاد مي‌كند گفت: متهم در اعترافات خود عنوان داشت كه از اين مسئله به خشم آمده به گونه‌اي كه در شب نيمه شعبان به همراه محسن و به بهانه‌اي او را به سمت چاه‌هاي قنات بيابان‌هاي محمودآباد كشانده و پس از ايجاد نزاع دريك فرصت مناسب با اسلحه كلت يك تير به سينه ولي‌الله زده و پس از آن بالاي سر مقتول رفته و هرچه گلوله در خشاب وجود داشت برسر و بدن مقتول شليك مي‌كند و پس از آن جسد را با كمك محسن در يكي از قنات‌ها انداخته و متواري مي‌شود.

وي با بيان اينكه متهم در ادامه اعترافات خود پرده از راز قتل 9 ساله محمد و محسن نيز برمي‌دارد نيز گفت: براساس اظهارات متهم، وي درسال81 متوجه مي‌شود كه محمد (شوهرخواهرش) با خواهرش اختلاف دارد و از آنجايي كه متهم به قتل پي مي‌برد كه چندي است رابطه محسن و محمد به دليل مصرف موادمخدر بيشتر شده است و احتمال دارد محسن قتل ولي‌الله را براي محمد بازگو كرده باشد، به همين دليل اكبر برنامه قتل محمد را پي‌ريزي مي‌كند.

وي افزود: براين اساس اكبر به بهانه سرقت گوسفند از محمودآباد محسن و محمد را به بيابان‌هايي كه ولي‌الله را در آن كشته بود كشانده و در يك فرصت مناسب هر دو را كشته و اجساد آنان را به درون قنات مي‌اندازد.

بلفكه با بيان اينكه هنگامي كه خواهرش ازسرنوشت محمد جويا مي‌شود اكبر عنوان مي‌كند كه محمد و محسن را در حالي كه قصد سوارشدن به اتوبوسي به مقصد بندرعباس را داشته‌اند ديده است و اطلاعي ازسرنوشت آنان ندارد به ايسنا گفت: اما پس از مدتي خواهر اكبر به اقدامات مشكوك برادرش پي برده اما پرده از راز اين جنايت برنمي‌دارد.

فرمانده انتظامي شاهين‌شهر افزود: هم‌اكنون متهم به همراه پرونده تشكيل شده در اختيار مقام‌قضايي است.


تاريخ : | | نویسنده : imbs |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.